De school is bereikbaar van maandag tot vrijdag van 8:00 tot 18:00. Op woensdag is de school bereikbaar van 8:00 tot 16:00.

Leerlingeningang, schoolpoort en leveringsadres

Meersstraat 131C, 9000 Gent

Postadres

Koning Albertlaan 70, 9000 Gent

Algemeen

telefoonnummer: 09 222 14 52

e-mail: info@sintpietersgent.be

e-mail ict: ict@sintpietersgent.be

Directie

Renata Janssens, algemeen en pedagogisch directeur, renata.janssens@sintpietersgent.be

Werner Claeys, logistiek directeur, werner.claeys@sintpietersgent.be

Thijs Wambeke, pedagogisch adjunct, thijs.wambeke@sintpietersgent.be

Jaarcoördinatoren

Thijs Wambeke: thijs.wambeke@sintpietersgent.be

Veerle Leutenez: veerle.leutenez@sintpietersgent.be

Greet Nachtegaele: greet.nachtegaele@sintpietersgent.be

Internaat

Ann Van Aken, internaatsbeheerder, internaatsbeheerder@sintpietersgent.be

CLB

Kristin Vandekerckhove, CLB-medewerkster, kristin.vandekerckhove@vclbgent.be 

Lieve De Brabander, CLB-verpleegster, lieve.debrabander@vclbgent.be

Andere

voorzitter oud-leerlingenbond, olb@sintpietersgent.be

preventieadviseur, laurent.matthys@sintpietersgent.be

voorzitter van het oudercomité, oudercomite@sintpietersgent.be